Śmierć nadchodzi o różnych porach dni i nocy. Dlatego oferujemy całodobowy przewóz zmarłych do chłodni, siedem dni w tygodniu. Nasi doświadczeni kierowcy podejmą się eksportacji zmarłego z każdego miejsca w województwie mazowieckim. Już po pierwszym telefonie do biura naszego zakładu poinformujemy o dalszym postępowaniu i koniecznych kwestiach wymaganych przy organizacji uroczystości pogrzebowej.

Biura naszego zakładu mieszczą się w wielu miejscowościach. Wynika to z potrzeby bycia blisko rodzin oraz szybkiej i sprawnej organizacji pogrzebów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że z przyczyn zdrowotnych nie każda osoba może udać się do domu pogrzebowego Drejka. Dlatego oferujemy usługę mobilnego biura.

Calodobowa Pomoc Z Mobilnym Biurem Drejka

To klient wybiera datę i godzinę spotkania, a nasz pracownik zjawi się w wyznaczonym miejscu celem ustalenia wszystkich kwestii organizacyjnych. Całe spotkanie odbywa się w tak samo kompleksowy sposób, jak w biurze stacjonarnym. Pracownik przywiezie ze sobą katalogi akcesoriów pogrzebowych oraz niezbędne dokumenty, które krewny zmarłego musi wypełnić. Mamy nadzieję, że usługa mobilnego biura zapewni wielu rodzinom większy komfort oraz ograniczy dodatkowy stres.

Całodobowa pomoc mieszkańcom Mazowsza dzięki usłudze pogotowia pogrzebowego

Zakład pogrzebowy Drejka prowadzi specjalną usługa biura mobilnego dla mieszkańców całego Mazowsza. Jesteśmy do Państwa usług 24/7.

Przewiń do góry