Dom pogrzebowy Drejka to firma, która od lat realizuje krajowe i międzynarodowe przewozy zwłok. Mamy doświadczenie w organizacji eksploatacji z każdego miejsca na świecie. Z dużym powodzeniem przeprowadzaliśmy takie usługi na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Norwegii, a nawet Egiptu czy Australii.

Zdajemy sobie sprawę, że śmierć bliskiego to bardzo duży szok, konieczność sprowadzenia zmarłego potęguje tylko poczucie smutku, stresu i bezradności. Aby ograniczyć takie emocje i pozwolić rodzinom godnie pożegnać drugiego człowieka przejmujemy na siebie wszystkie formalności. Współpracujemy z doświadczonymi kierowcami, tłumaczami i prawnikami, którzy pomogą we wszystkich zawiłościach logistycznych oraz formalno-prawnych. Nasza firma GLOB DREJKA pozostaje w stałym kontakcie z rodziną klienta. Informujemy o przebiegu i robimy wszystko, aby każdy międzynarodowy transport zmarłych odbył się w wyznaczonym terminie.

Prosektorium I Chlodnie Drejka

Dysponujemy odpowiednimi karawanami oraz trumnami z metalowym wkładem, które są niezbędne przy transporcie na tak dalekie odległości. Posiadamy również odpowiednie kwalifikacje do zorganizowania transportu drogą lotniczą. Dostosowujemy się do Państwa oczekiwań, dlatego możemy zorganizować kremację na terenie państwa, w którym doszło do śmierci i przewieźć samą urnę z prochami lub zorganizować transport ciała w trumnie z wkładem metalowym.

Dbamy o każdy detal, dlatego wybierając nasz dom pogrzebowy Drejka mogą mieć Państwo pewność, że w wyznaczonym terminie i zgodnie z ustalonymi zasadami odbędzie się międzynarodowy przewóz zmarłego.

Więcej informacji na temat naszych usług transportu zmarłych na stronie www.drejka.pl.

Transport zmarłych DREJKA

Zakład pogrzebowy Drejka zajmuje się transportem zwłok z zagranicy. Wykwalifikowani pracownicy zakładu czekają na Państwa telefony w sprawie oferty przez całą dobę.

Przewiń do góry