Ceremonia tradycyjna to uroczystość pogrzebowa z trumną. Jest to rodzaj pochówku najczęściej wybierany przez rodziny. Aby taka uroczystość mogła odbyć się w atmosferze szacunku i godności bardzo ważne jest, aby zadbać o wiele aspektów. Mowa tutaj o tanatokosmetyce lub balsamacji, odpowiedniej odzieży żałobnej, doborze akcesoriów pogrzebowych oraz organizacji pożegnania nad trumną w kaplicy.

Dom pogrzebowy Drejka to firma, w której od lat organizujemy uroczystości pogrzebowe na najwyższym poziomie. Pomagamy w wyborze trumny, oferujemy odzież żałobną oraz przygotowujemy ostatnie pożegnanie w sali pożegnań. Na życzenie rodzin oferujemy również kondukt żałobny, który może odbyć się we wszystkich cmentarzach w miejscowościach takich jak Stary Szelków, Rzewnie, Maków Mazowiecki, Przasnysz, Gołomin-Ośrodek, Karniewo, Płoniawy-Bramura, Gąsewo Poduchowne.

Pogrzeb Tradycyjny Drejka

Pomoc w organizacji
pogrzebu tradycyjnego

Zakład pogrzebowy Drejka wspiera rodziny zmarłych poprzez pomoc w organizacji pogrzebów tradycyjnych. Wykwalifikowani pracownicy zakładu czekają na Państwa telefony całodobowo.

Przewiń do góry