Dom Pogrzebowy Gołymin Ośrodek

Dom Pogrzebowy Drejka w miejscowości Gołymin-Ośrodek zainicjował swoją działalność w 2009 roku.

Od tego momentu możemy służyć pomocą, wsparciem oraz zaoferować profesjonalne usługi pogrzebowe dla zmarłych mieszkańców Gołymina-Ośrodka oraz ościennych miejscowości. W biurze naszego przedsiębiorstwa przy ulicy Gen. Zielińskiego oferujemy pomoc w przygotowaniach do pogrzebu, przejmujemy na siebie wszystkie kwestie formalno-prawne oraz pomagamy w wyborze odpowiednich akcesoriów i dewocjonaliów pogrzebowych.

ZAKŁAD POGRZEBOWY GOŁYMIN-OŚRODEK

Dom Pogrzebowy Drejka zlokalizowany jest naprzeciw kościoła parafialnego pod wezwaniem Jana Chrzciciela w Gołyminie. Zlokalizowanie Domu Pogrzebowego w tej niewielkiej miejscowości pozwala naszej firmie na udostępnienie kaplicy pogrzebowej dla osób zmarłych z powiatu ciechanowskiego (Gołymin, Sońsk, Gąsocin, Pałuki, Szyszki oraz Gołotczyzna).

ul. Gen. Zielińskiego 8,
06-420 Gołymin-Ośrodek

Bliscy osoby zmarłej mają możliwość pożegnania swoich bliskich na ich rodzinnym terenie. Oferując profesjonalne usługi pogrzebowe w Gołyminie zapewniamy własną chłodnię, w której ciało oczekuje do dnia pogrzebu. W naszej codziennej pracy przykładamy duży nacisk na estetykę ostatniego pożegnania i odprowadzenia ciała do grobu. Jako jedyni w regionie dysponujemy nowoczesnymi i eleganckimi limuzynami pogrzebowymi marki Mercedes.

Każdego dnia w naszej pracy kierujemy się empatią i współczuciem.
Świadomość traumatycznego przeżycia jakim jest strata najbliższej osoby oraz chęć pomocy motywuje nas do świadczenia usług pogrzebowych na najwyższym poziomie. Od początku okazujemy wsparcie i chętnie przejmujemy na siebie wszystkie formalności związane z pogrzebem.

Zapraszamy do całodobowego kontaktu

Rodziny korzystające z naszych usług pogrzebowych z wielką chęcią dzielą się swoją opinią. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu pogrzebowego Drejka, która ma solidne poparcie wśród swoich klientów.

Przewiń do góry