Dom Pogrzebowy Maków Mazowiecki

Dom Pogrzebowy Drejka w miejscowości Maków Mazowiecki powstał w 2001 roku. Był to pierwszy tego typu obiekt w Makowie Maz. oraz najbliższej okolicy. Aktualnie nasz zakład pogrzebowy w Makowie Maz. wyznacza najwyższe standardy: posiada najnowocześniejsze wyposażenie klimatyzowanej i przestronnej kaplicy pogrzebowej oraz chłodnie zapewniające stabilną i nieprzerwaną pracę przez wiele dni.

W biurze domu pogrzebowego Drejka przy ulicy Wrzosowej 2 zapewniamy komfortowe warunki umożliwiające dokonanie wszelkich ustaleń związanych z przebiegiem ceremonii pogrzebowej. Aktualnie w ofercie naszego zakładu pogrzebowego znajduje się ponad 20 modeli trumien z drewna liściastego oraz iglastego, które możecie Państwo obejrzeć w naszym salonie pogrzebowym. Osoby decydujące się na organizację kremacji i pochówku urny z prochami mogą wybrać spośród następujących urn: kamiennych, kompozytowych, metalowych lub mosiężnych oraz drewnianych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze. Służymy swoim bogatą wiedzą i doświadczeniem. Pomożemy w wyborze odpowiednich akcesoriów funeralnych oraz zadbamy o odpowiednie przygotowanie sali pogrzebowej zgodnie z wyznaniem religijnym osoby zmarłej, aby uroczystość pogrzebowa mogła odbyć się w godnej i dostojnej atmosferze.

Zakład Pogrzebowy

Organizujemy pogrzeby na starym cmentarzu parafialnym oraz na nowym cmentarzu komunalnym w Makowie Mazowieckim. Robimy wszystko, aby każda uroczystość została przeprowadzona zgodnie z życzeniem rodziny zmarłego. Dlatego osobiście wykonujemy lub nadzorujemy wszystkie prace cmentarne, zapewniamy oprawę muzyczną i florystyczną. Istnieje możliwość zamówienia budowy grobu murowanego (pieczary) oraz jej przygotowania do pogrzebu.

Dom Pogrzebowy Maków Mazowiecki
ul. Wrzosowa 2, 06-200 Maków Maz.
vis-a-vis cmentarza

Zakład pogrzebowy Maków Mazowiecki

Usługi pogrzebowe Maków Mazowiecki

W naszej pracy kierujemy się tradycją oraz szacunkiem. Zależy nam, aby jak najbardziej ułatwić rodzinom w żałobie ten wyjątkowo trudny czas. Dlatego do dyspozycji rodzin oddaliśmy salę przyjęć okolicznościowych, w których można zorganizować konsolacje. Ten uroczysty posiłek po pogrzebie, pozwoli rodzinom otoczyć się swoim wsparciem i wspomnieć Zmarłego. Nasz lokal przy ulicy Liliowej 11 dostosowany jest dla osób starszych oraz niepełnosprawnych.

Firma z tradycjami

Jesteśmy rodzinna firmą, która usługi pogrzebowe łączy z tradycją i nowoczesnymi rozwiązaniami. Dlatego właśnie decydując się na naszą ofertę każda osoba może liczyć na zorganizowanie konduktu żałobnego, pomoc w przygotowaniach i formalnościach, przygotowanie konsolacji oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych. Jednak nasze działania wyróżnia również ciągły rozwój i poszerzanie ofert. Nie pozostajemy w tyle ze zmieniającym się światem i wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom, dzięki temu możemy spełniać najbardziej skomplikowane wymagania. Dysponujemy eleganckimi i nowoczesnymi karawanami, oferujemy międzynarodowy transport zmarłych, a w trakcie obsługi pogrzebu wykorzystujemy wyłącznie najnowsze akcesoria jak katefalki, namiot i windę pogrzebową.

Zapraszamy do całodobowego kontaktu

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z ofert zakładu pogrzebowego „Drejka”.
Gwarantujemy usługi pogrzebowe najwyższej jakości.

Przewiń do góry