Dom Pogrzebowy Karniewo

Realizujemy uroczystości pogrzebowe dla mieszkańców miejscowości i gminy Karniewo.

Nasz Dom Pogrzebowy jest jedyną kaplicą pogrzebową zlokalizowaną w Karniewie przy ulicy Wiejskiej 2 (naprzeciwko cmentarza). Poza przestronną i nowoczesną kaplicą przedpogrzebową dysponujemy własną chłodnią – to wszystko sprawia, że mieszkańcy gminy Karniewo mogą być zawsze blisko osoby zmarłej.

Już na pierwszym spotkaniu pomożemy we wszystkich sprawach oraz ustalimy szczegóły pogrzebu wsłuchując się w Państwa oczekiwania. Na ich podstawie przygotujemy i zrealizujemy uroczystość pogrzebową zgodną z ostatnią wolą osoby zmarłej oraz potrzeb rodziny.

W naszej placówce zapewniamy: trumny, urny, odzież oraz niezbędne akcesoria pogrzebowe.

06-425 Karniewo ul. Wiejska 2

ZAKŁAD POGRZEBOWY KARNIEWO

Dbamy o godny i podniosły charakter każdej uroczystości pogrzebowej. Dlatego zapewniamy namiot pogrzebowy, eleganckie karawany marki Mercedes lub elektryczny i bez dźwiękowy MELEX pogrzebowy. Wykonujemy wszystkie prace cmentarne oraz zapewniamy odprowadzenie trumny z ciałem do grobu.
Na życzenie rodziny uroczystość pogrzebowa organizowana na cmentarzu parafialnym w Karniewie może zyskać na osobistym charakterze – zapewniamy utwory żałobne, które mogą być wykonane przez profesjonalnego instrumentalistę (skrzypaczkę lub trębacza).

Zakład pogrzebowy Drejka to firma dostępna przez całą dobę.

Realizujemy całodobowe przewozy zmarłych do chłodni oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do całodobowego kontaktu

Rodziny korzystające z naszych usług pogrzebowych z wielką chęcią dzielą się swoją opinią. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu pogrzebowego Drejka, która ma solidne poparcie wśród swoich klientów.

Przewiń do góry