Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pole z * jest obowiązkowe
8 wpisów.
Wierzbicki napisał/a 23 listopada 2022
Kogo jak kogo ale ta rodzinę każdy zna i w Makowie i w okolicach, uczciwi i ciężko pracują -polecam
Magdalena C. napisał/a 23 września 2022
Uważam, że Drejka to bardzo dobra firma. Samą rodzinę u nas w Makowie Mazowieckim każdy zna i szanuje. robią dobrą pracę i można ich polecać w ciemno.
Anna M. z rodziną napisał/a 5 lipca 2022
Bardzo dziękuje wszystkim pracownikom domu pogrzebowego Drejka. Ceremonia wyszła piękna tak jak chcieliśmy. Będziemy polecać Państwa firmę.
Kamil z babcią Jadwigą napisał/a 17 maja 2022
Polecam zakład pogrzebowy Drejka, który zorganizował uroczystość pogrzebową mojego dziadka Władysława. Bardzo dziękuję pracownikom za dyskrecję i szacunek wobec mnie i całej mojej rodziny. Będę polecać wasz zakład. To naprawdę firma na najwyższym poziomie, mają wszystko dobrze zorganizowane, maja duże doświadczenie. Bardzo dziękujemy za pomoc i na pewno będziemy Państwa polecać w przyszłości.
Dominik R. napisał/a 22 marca 2022
Ogromnie polecam zakład pogrzebowy Drejka. Duży profesjonalizm, bogate zaplecze. Pracownik pomógł mi nawet w znalezieniu restauracji na stypę. Wszystko mogłem załatwić w jednym miejscu bez obaw o szukanie innych firm. Sama uroczystość natomiast odbyła się w sposób bardzo godny.
Darek Sulewski napisał/a 4 stycznia 2022
Witam, korzystałem z usług zakładu Drejka i mogę je z czystym sumieniem polecić innym osobom. Profesjonalna obsługa klienta, poprowadzenie sprawy związanej z pochówkiem i podpowiedzi co do pewnych wątpliwych kwestii.
Jacek Kosiński napisał/a 16 grudnia 2021
Polecam dom pogrzebowy Drejka. Bardzo kompetentny personel. Przedstawiono mi dostępne opcje oraz wytłumaczono na spokojnie każdą z nich. Mimo że na tamten moment nie był dla mnie to łatwy czas, dzięki obsłudze nie stresowałem się tak bardzo jak myślałem wcześniej. 5/5
Klaudia Mateja napisał/a 27 listopada 2021
Niedawno chowałam bardzo bliską mi osobę i korzystałam z domu pogrzebowego Drejka. Nie sądziłam że wystawię kiedykolwiek opinie o zakładzie, ale nie spodziewałam się takiego dobrego podejścia do klienta. To pierwszy pogrzeb, gdzie to ja musiałam wziąć wszystkiego na swoje barki, ale z pomocą obsługi …. poszło bardzo sprawnie.

Zapraszamy do całodobowego kontaktu

Rodziny korzystające z naszych usług pogrzebowych z wielką chęcią dzielą się swoją opinią. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu pogrzebowego Drejka, która ma solidne poparcie wśród swoich klientów.

Przewiń do góry