Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pole z * jest obowiązkowe
13 wpisów.
P. J. napisał/a 13 marca 2024
Polecam firmę Drejka tańsi a przy tym lepsze karawany i ładna kaplica. solidni
Żaneta Ratajczak napisał/a 11 marca 2024
Chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi Zakładu Pogrzebowego za profesjonalną i życzliwą obsługę w trudnym czasie Dziękujemy za zaangażowanie oraz troskliwe dopełnienie wszelkich formalności związanych z ceremonią pogrzebową. Doceniamy Państwa pracę i wsparcie w tych trudnych chwilach. Z poważaniem, Żaneta Ratajczak
Jacek T. napisał/a 22 maja 2023
Mam dobra opinie o tej firmie, na pewno kontakt i obsługa dużo lepsza niż u konkurencji, choć cen nie porównywałem to jestem zadowolony i polecam
Ola H napisał/a 2 marca 2023
Zakład pogrzebowy zapewnia klientom usługi na najwyższym poziomie, począwszy od przygotowania ciała do pochówku, przez organizację ceremonii, aż po transport zwłok. Dlatego warto wybrać tę firmę, która ma dobre opinie wśród klientów, oferując im kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
Grzegorz Lip napisał/a 8 grudnia 2022
bardzo uczciwy zakład pogrzebowy, przystępne ceny oraz dopasowali się do naszych możliwości finansowych. Profesjonaliści z bogatym doświadczeniem
Wierzbicki napisał/a 23 listopada 2022
Kogo jak kogo ale ta rodzinę każdy zna i w Makowie i w okolicach, uczciwi i ciężko pracują -polecam
Magdalena C. napisał/a 23 września 2022
Uważam, że Drejka to bardzo dobra firma. Samą rodzinę u nas w Makowie Mazowieckim każdy zna i szanuje. robią dobrą pracę i można ich polecać w ciemno.
Anna M. z rodziną napisał/a 5 lipca 2022
Bardzo dziękuje wszystkim pracownikom domu pogrzebowego Drejka. Ceremonia wyszła piękna tak jak chcieliśmy. Będziemy polecać Państwa firmę.
Kamil z babcią Jadwigą napisał/a 17 maja 2022
Polecam zakład pogrzebowy Drejka, który zorganizował uroczystość pogrzebową mojego dziadka Władysława. Bardzo dziękuję pracownikom za dyskrecję i szacunek wobec mnie i całej mojej rodziny. Będę polecać wasz zakład. To naprawdę firma na najwyższym poziomie, mają wszystko dobrze zorganizowane, maja duże doświadczenie. Bardzo dziękujemy za pomoc i na pewno będziemy Państwa polecać w przyszłości.
Dominik R. napisał/a 22 marca 2022
Ogromnie polecam zakład pogrzebowy Drejka. Duży profesjonalizm, bogate zaplecze. Pracownik pomógł mi nawet w znalezieniu restauracji na stypę. Wszystko mogłem załatwić w jednym miejscu bez obaw o szukanie innych firm. Sama uroczystość natomiast odbyła się w sposób bardzo godny.
Darek Sulewski napisał/a 4 stycznia 2022
Witam, korzystałem z usług zakładu Drejka i mogę je z czystym sumieniem polecić innym osobom. Profesjonalna obsługa klienta, poprowadzenie sprawy związanej z pochówkiem i podpowiedzi co do pewnych wątpliwych kwestii.
Jacek Kosiński napisał/a 16 grudnia 2021
Polecam dom pogrzebowy Drejka. Bardzo kompetentny personel. Przedstawiono mi dostępne opcje oraz wytłumaczono na spokojnie każdą z nich. Mimo że na tamten moment nie był dla mnie to łatwy czas, dzięki obsłudze nie stresowałem się tak bardzo jak myślałem wcześniej. 5/5
Klaudia Mateja napisał/a 27 listopada 2021
Niedawno chowałam bardzo bliską mi osobę i korzystałam z domu pogrzebowego Drejka. Nie sądziłam że wystawię kiedykolwiek opinie o zakładzie, ale nie spodziewałam się takiego dobrego podejścia do klienta. To pierwszy pogrzeb, gdzie to ja musiałam wziąć wszystkiego na swoje barki, ale z pomocą obsługi …. poszło bardzo sprawnie.

Zapraszamy do całodobowego kontaktu

Rodziny korzystające z naszych usług pogrzebowych z wielką chęcią dzielą się swoją opinią. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu pogrzebowego Drejka, która ma solidne poparcie wśród swoich klientów.

Przewiń do góry