Dom Pogrzebowy Przasnysz

Jako właściciele i pracownicy domu pogrzebowego Drejka w Przasnyszu dbamy o odpowiednią organizację uroczystości pogrzebowych. Właśnie dlatego zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Jako jedyni w Przasnyszu posiadamy Kaplicę Pogrzebową zlokalizowaną w centrum Przasnysza przy ul. Baranowskiej 29. Wybierając lokalizację Domu Pogrzebowego przy ul. Baranowskiej 29 kierowaliśmy się przede wszystkim dostępnością tego miejsca dla mieszkańców Przasnysza, w szczególności dla osób starszych i niepełnosprawnych – aktualnie nie ma już konieczności dojeżdżania prawie 5 km poza Przasnysz aby pożegnać swoich bliskich. Przestronna Kaplica zapewnia możliwość zgromadzenia na modlitwie różańcowej około 100 osób. Sala ceremonii pogrzebowych została zaaranżowana jako połączenie nowoczesności  z tradycją. Poza klimatyzacji posiada nagłośnienie z możliwością odczytania pożegnań i modlitw oraz odtworzenia wybranych utworów muzycznych. Każdą uroczystość pogrzebową obsługujemy specjalistycznymi limuzynami pogrzebowymi marki Mercedes. Dzięki temu możemy zapewnić uroczyste odprowadzenie osoby zmarłej do kościoła oraz na cmentarz. Na życzenie rodzin organizujemy również: termin pogrzebu, przywiezienie księdza na ceremonię, przygotowanie grobu do pochówku, mikrobus dla uczestników pogrzebu.

W naszej firmie pogrzebowej umożliwiamy wybór i zakup odpowiedniej trumny lub urny oraz niezbędnych akcesoriów pogrzebowych takich jak: odzież dla zmarłych, dewocjonalia, kwiaty, wieńce i wiązanki. Wszystkie oferowane trumny i urny pochodzą od producentów zapewniających najwyższą jakość wykonania i dbania o każdy szczegół.

Dom Pogrzebowy Drejka umożliwia załatwienie wszelkich formalności pogrzebowych w jednym miejscu i to w centrum Przasnysza, jest to bardzo istotne dla osób nie posiadających własnego środka transportu.

Chętnie udzielimy dodatkowych informacji pod całodobowym nr tel. 570 888 578

Dom Pogrzebowy "Drejka" - kaplica & chłodnia
ul. Baranowska 29,
06-300 Przasnysz
(róg ul. Orlika, tylna brama cmentarza parafialnego)
Krematorium i Dom Pogrzebowy
Sierakowo 60,
06-300 Przasnysz
(vis-a-vis cmentarza komunalnego „na Karwaczu”)
Dom Pogrzebowy W Przasnyszu

ZAKŁAD POGRZEBOWY

Dom Pogrzebowy „Drejka” posiada dwa duże i profesjonalnie wyposażone Domy Pogrzebowe. Dodatkowo jako pierwsi uruchomiliśmy własne Krematorium (obiekt zlokalizowany jest vis-a-vis cmentarza komunalnego „na Karwaczu”). Zaplecze to pozwala rodzinom zorganizować pogrzeb tradycyjny lub kremacyjny blisko swojego miejsca zamieszkania (bez konieczności transportu ciała np. do Warszawy). To duże udogodnienie, redukujące koszt pogrzebu urnowego.

Przed kremacją istnieje możliwość zorganizowania ostatniego pożegnania w Kaplicy Pogrzebowej. Nasze przestronne i klimatyzowane kaplice pozwalają na odbywanie się uroczystości pogrzebowych dla około 100 uczestników jednocześnie. Odpowiednia aranżacja kaplic umożliwia organizację ceremonii w obrządku rzymsko-katolickim jak również uroczystości o charakterze świeckim.

USŁUGI POGRZEBOWE PRZASNYSZ

Zajmujemy się kompleksową obsługą uroczystości pogrzebowych zarówno w Przasnyszu jak również na terenie całego powiatu przasnyskiego. Wystarczy wykonanie jednego telefonu do naszej firmy pogrzebowej aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące dalszego sposobu postępowania w przypadku zgonu bliskiej nam osoby. Organizujemy całodobowo transport zmarłych z domów, szpitali i hospicjów do naszych chłodni w Przasnyszu. Zwieńczeniem naszych prac oraz rosnące zapotrzebowanie na usługi kremacyjne w naszym rejonie było uruchomienie w 2014r. własnego i w pełni zautomatyzowanego krematorium. Dzięki temu rodziny mają pewność, gdzie ich bliski czeka na swoją ostatnią drogę oraz nie muszą ponosić dodatkowych opłat wynikających z transportu ciała do krematorium w stolicy. Dom pogrzebowy Drejka to firma, która przejmie na siebie wszystkie kwestie organizacyjne, w tym również formalności urzędowe i cmentarne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi do pomocy i wsparcia w organizacji uroczystości ostatniego pożegnania.

GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY NA PRZASNYSKIM RYNKU USŁUG POGRZEBOWYCH

Zapraszamy do całodobowego kontaktu

Rodziny korzystające z naszych usług pogrzebowych z wielką chęcią dzielą się swoją opinią. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu pogrzebowego Drejka, która ma solidne poparcie wśród swoich klientów.

Przewiń do góry