Dom Pogrzebowy Przasnysz

Jako właściciele i pracownicy domu pogrzebowego Drejka w Przasnyszu dbamy o odpowiednią organizację uroczystości pogrzebowych. Właśnie dlatego zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Jako jedyni w Przasnyszu każdą uroczystość pogrzebową obsługujemy specjalistycznymi limuzynami pogrzebowymi marki Mercedes. Dzięki temu możemy zapewnić uroczyste odprowadzenie osoby zmarłej do kościoła oraz na cmentarz. Na życzenie rodzin organizujemy również: termin pogrzebu, przywiezienie księdza na ceremonię, przygotowanie grobu do pochówku, mikrobus dla uczestników pogrzebu.
W naszej firmie pogrzebowej umożliwiamy wybór i zakup odpowiedniej trumny lub urny oraz niezbędnych akcesoriów pogrzebowych takich jak: odzież dla zmarłych, dewocjonalia, kwiaty, wieńce i wiązanki. Wszystkie oferowane trumny i urny pochodzą od producentów zapewniających najwyższą jakość wykonania i dbania o każdy szczegół.
W celu ułatwienia dotarcia do naszej firmy w 2021r. uruchomiliśmy nowy punkt obsługi klientów zlokalizowany w centrum Przasnysza przy ul. Baranowskiej 29 (w pobliżu cmentarza parafialnego). Umożliwia on załatwienie wszelkich formalności pogrzebowych w centrum Przasnysza, co jest bardzo istotne dla osób starszych nie posiadających własnego środka transportu.

Biuro Obsługi Klienta
06-300 Przasnysz
ul. Baranowska 29
(róg ul. Orlika, tylna brama cmentarza parafialnego)

Krematorium i Dom Pogrzebowy
06-300 Przasnysz, Sierakowo 60
(vis-a-vis cmentarza komunalnego „na Karwaczu”)

ZAKŁAD POGRZEBOWY

Posiadamy duży i profesjonalnie wyposażony Dom Pogrzebowy wraz z Krematorium w Przasnyszu (obiekt zlokalizowany jest vis-a-vis cmentarza komunalnego „na Karwaczu”). Zaplecze to pozwala rodzinom zorganizować pogrzeb tradycyjny lub kremacyjny blisko swojego miejsca zamieszkania (bez konieczności transportu ciała np. do Warszawy). To duże udogodnienie, redukujące koszt pogrzebu urnowego.
Przed kremacją istnieje możliwość zorganizowania ostatniego pożegnania w Kaplicy Pogrzebowej. Przestronna i klimatyzowana kaplica pozwala na odbywanie się uroczystości pogrzebowych dla około 100 uczestników jednocześnie. Odpowiednia aranżacja kaplicy umożliwia organizację ceremonii w obrządku rzymsko-katolickim jak również uroczystości o charakterze świeckim.

USŁUGI POGRZEBOWE PRZASNYSZ

Zajmujemy się kompleksową obsługą uroczystości pogrzebowych zarówno w Przasnyszu jak również na terenie całego powiatu przasnyskiego. Wystarczy wykonanie jednego telefonu do naszej firmy pogrzebowej aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje oraz sposobu postępowania. Organizujemy całodobowo transport zmarłych z domów, szpitali i hospicjów do naszej chłodni. Zwieńczeniem naszych prac oraz rosnące zapotrzebowanie na usługi kremacyjne w naszym rejonie było uruchomienie w 2014r. własnego i w pełni zautomatyzowanego krematorium. Dzięki temu rodziny mają pewność, gdzie ich bliski czeka na swoją ostatnią drogę oraz nie muszą ponosić dodatkowych opłat wynikających z transportu ciała do krematorium w stolicy. Dom pogrzebowy Drejka to firma, która przejmie na siebie wszystkie kwestie organizacyjne, w tym również formalności urzędowe i cmentarne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi do pomocy i wsparcia w organizacji uroczystości ostatniego pożegnania.

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku przasnyskim.

Zapraszamy do całodobowego kontaktu

Rodziny korzystające z naszych usług pogrzebowych z wielką chęcią dzielą się swoją opinią. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu pogrzebowego Drejka, która ma solidne poparcie wśród swoich klientów.

Przewiń do góry