Pogrzeby kremacyjne przebiegają w sposób bardzo zbliżony do uroczystości tradycyjnych. Rodzina i znajomi zmarłego spotykają się w kaplicy, gdzie mogą wspomnieć swojego bliskiego oraz wysłuchać mistrza ceremonii lub księdza. Następnie odbywa się kondukt żałobny, w którym wszyscy uczestnicy pogrzebu odprowadzają zmarłego do grobu. Na życzenie rodziny w trakcie pochówku może być zagrany dany utwór żałobny. Nasi pracownicy zadbają o odpowiednią obsługę uroczystości oraz będą czuwać nad prawidłowym przebiegiem pogrzebu.

Główną różnicą między pogrzebem tradycyjnym a urnowym jest to, że przed uroczystością konieczne jest zorganizowanie kremacji. Nasz zakład pogrzebowy Drejka w Przasnyszu posiada własne krematorium, w którym z największym szacunkiem oraz zgodnie z zasadami prawnymi przeprowadzimy kremację osoby zmarłej. Następnie przetransportujemy trumnę do kaplicy lub bezpośrednio na cmentarz, w zależności od wcześniejszych uzgodnień z rodziną.

Pogrzeby Kremacyjne Drejka

W biurach naszego domu pogrzebowego Drejka dysponujemy szerokim wyborem urn wykonanych z metalu, drewna lub kamienia. Pomożemy w wyborze oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące pogrzebu urnowego.

Pomoc w organizacji
pogrzebu kremacyjnego

Zakład pogrzebowy Drejka posiada ogromne doświadczenie w organizacji pogrzebów z uprzednią kremacją zwłok. Wykwalifikowani pracownicy zakładu czekają na Państwa telefony całodobowo.

Przewiń do góry