Dom Pogrzebowy Płoniawy Bramura

Dom pogrzebowy Drejka w Płoniawach został otwarty i uroczyście wyświęcony przez Proboszcza tutejszej parafii w listopadzie 2015 roku. Doskonała lokalizacja kaplicy naszego Domu Pogrzebowego umożliwia utworzenie konduktu pogrzebowego oraz odprowadzenie ciała na nabożeństwo żałobne do znajdującego się naprzeciw kościoła.

Zakład pogrzebowy w miejscowości gminnej (Płoniawach-Bramurze) ułatwiła mieszkańcom tutejszej społeczności organizację kwestii formalno-prawnych i zwalnia z konieczności przyjazdu do naszych biur zlokalizowanych w ościennych, większych miejscowościach. W naszym zakładzie mogą Państwo zapoznać się z wszystkimi akcesoriami pogrzebowymi. Na miejscu udzielimy wszystkich informacji oraz uzgodnimy najważniejsze szczegóły organizacyjne.

Płoniawy-Bramura 125 (vis-a-vis kościoła parafialnego)
dom pogrzebowy Płoniawy Bramura

Zakład Usług Pogrzebowych Płoniawy-Bramura

W domu pogrzebowym Drejka kierujemy się tradycyjnymi wartościami. Wszystkie nasze uroczystości dostosowujemy do ostatniej woli zmarłego i jego rodziny. Dlatego na życzenie bliskich osoby zmarłej organizujemy uroczystości z trumną lub urną o charakterze wyznaniowym, lub świeckiem.

Przykładamy również dużą wagę do oprawy ceremonii. Zapewniamy muzykę, kwiaty o obsługę naszych pracowników. Cała nasza kadra to ludzie o wysokiej kulturze osobistej, którzy zadbają o odpowiedni przebieg uroczystości i podniosłą atmosferę.

Zapraszamy do całodobowego kontaktu

Rodziny korzystające z naszych usług pogrzebowych z wielką chęcią dzielą się swoją opinią. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu pogrzebowego Drejka, która ma solidne poparcie wśród swoich klientów.

Przewiń do góry