Dom Pogrzebowy Różan

Pragniemy być blisko rodzin w żałobie, dlatego nasze usługi pogrzebowe świadczymy również na terenie miejscowości Różan w województwie mazowiecki. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, oferujemy przewóz zmarłych do chłodni oraz służymy naszą wiedzą. Uroczystości ostatniego pożegnania organizujemy na cmentarzu w Różanie przy ulicy Cmentarnej 11. Właśnie z powodów licznych pogrzebów na tej nekropolii, w roku 2022 zostanie otworzone kolejne biuro do dyspozycji mieszkańców miejscowości Różan.

Zakład Usług Pogrzebowych Różan

Do momentu otwarcia biura organizację pogrzebu można omówić w biurze Drejka w Makowie Mazowieckim lub poprzez mobilne biuro. Na życzenie rodzin możemy zorganizować kondukt żałobny, oprawę muzyczną i florystyczną oraz w przypadku pogrzebów świeckich zapewnić mistrza ceremonii. Dbamy o każdy element przygotowań i przejmujemy na siebie większość obowiązków, aby w tym trudnym czasie, rodzina mogła skupić się na sobie i swojej żałobie.

Adres: ul. Cmentarna 1

Zapraszamy do całodobowego kontaktu

Rodziny korzystające z naszych usług pogrzebowych z wielką chęcią dzielą się swoją opinią. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu pogrzebowego Drejka, która ma solidne poparcie wśród swoich klientów.

Przewiń do góry