Dom Pogrzebowy Gąsewo Poduchowne

Organizujemy uroczystości pogrzebowe w miejscowości Gąsewo Poduchowne, Sypniewo i Szczeglin. Nasze ceremonie wyróżniają się ogromnym taktem i dużą klasą. Zależy nam na podniosłej atmosferze uroczystości. Z tego powodu dbamy o oprawę muzyczną oraz florystyczną. osoby zmarłe odprowadzamy na cmentarz eleganckimi karawanami Mercedes lub specjalistycznym melexem pogrzebowym, który jest bezgłośny, co pozwala w ciszy i bez zakłócania konduktu żałobnego towarzyszyć zmarłemu w jego ostatniej drodze.

Zakład Usług Pogrzebowych Gąsewo Poduchowne

Organizujemy uroczystości zgodne z wyznawanymi za życia zmarłego wartościami. Dlatego w naszej ofercie dostępne są uroczystości świeckie, za których poprowadzenie odpowiedzialny będzie mistrz ceremonii lub uroczystości wyznaniowe.

Mazowiecka 10, 06-213 Gąsewo Poduchowne

Mamy również duże doświadczenie w organizacji ceremonii wojskowych z asystą honorową. Zadbamy o wszystkie kwestie logistyczne, takie jak transport uczestników, nagłośnienie, rozstawienie namiotu i terminowe wykonanie usług.

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i staramy się zrobić wszystko, aby każda uroczystość została zorganizowana w sposób możliwie jak bardziej osobisty.

Zakład Usług Pogrzebowych Sypniewo

Zakład Pogrzebowy Drejka, opierając się na wiedzy, doświadczeniu oraz zaangażowaniu swoich pracowników, służy pomocą w organizacji ceremonii żałobnych na wielu cmentarzach na Mazowszu, w tym także na cmentarzu komunalnym w miejscowości Sypniewo. Każdy pogrzeb na tym cmentarzu, zarówno tradycyjny, jak i kremacyjny to uroczystość zaplanowana i zrealizowana zgodnie z wolą Zmarłego oraz oczekiwaniami jego rodziny.

Mieszkańców Sypniewa i okolic, szukających zakładu pogrzebowego, który zorganizuje ceremonie żałobne w sposób sprawny, a zarazem rzetelny – zachęcamy do kontaktu z firmą Drejka pod numerem telefonu 602 611 288.

Zapraszamy do całodobowego kontaktu

Rodziny korzystające z naszych usług pogrzebowych z wielką chęcią dzielą się swoją opinią. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu pogrzebowego Drejka, która ma solidne poparcie wśród swoich klientów.

Przewiń do góry