Dom Pogrzebowy Stary Szelków

Od początku istnienia naszej firmy Drejka zależało nam na wprowadzeniu kompleksowych i profesjonalnych usług pogrzebowych na terenie mniejszych miejscowości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że śmierć bliskiego to ogromny cios. Poszukiwanie zakładów pogrzebowych oddalonych od miejsca zamieszkania i długi dojazd mogą być wyjątkowo frustrującymi sytuacjami. Dlatego staramy się być jak najbliższej rodzin w żałobie. Z tego powodu organizujemy uroczystości pogrzebowe również w miejscowości Stary Szelków.

Zakład Usług Pogrzebowych Stary Szelków

Jesteśmy dostępni przez całą dobę, siedem w dniu tygodniu, aby odebrać zmarłego z domu lub szpitali. Podejmiemy się każdej eksportacji i przewieziemy osobę zmarłą do jednej z naszych chłodni. Następnie w Państwa imieniu możemy udać się do USC celem wyrobienia aktu zgonu. Rozpoczniemy przygotowanie do uroczystości, która odbędzie się zgodnie z państwa oczekiwaniami. Na cmentarzu w Starym Szelkowie zorganizujemy wszystko w taki sposób, aby uroczystość mogła odbyć się w sposób jak najgodniejszy. Zadbamy o każdy aspekt uroczystości i zorganizujemy pożegnanie w podniosłej atmosferze.

Stary Szelków 35, 06-220 Stary Szelków

Zapraszamy do całodobowego kontaktu

Rodziny korzystające z naszych usług pogrzebowych z wielką chęcią dzielą się swoją opinią. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu pogrzebowego Drejka, która ma solidne poparcie wśród swoich klientów.

Przewiń do góry