Dysponujemy nowoczesnym prosektorium, w którym może odbyć się sekcja zwłok lub profesjonalne przygotowanie zmarłego do pochówku. Współpracujemy z tanatokosmetykami oraz balsamistami, którzy mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w zakresie pracy z ciałami osób zmarłych. Dzięki ich pracy wszelkie zmiany pośmiertne zostaną zniwelowane, co w dniu pożegnanie pozwoli rodzinom godnie się pożegnać. Ponadto personel ten ma odpowiednie umiejętności z rekonstrukcji części ciała, które uległy zniekształceniu w wyniku wypadku lub przewlekłej choroby.

Prosektorium I Chlodnie Drejka

Na życzenie rodziny możemy zmarłego ubrać w odzież dostarczoną przez Państwa. Wiele rodzin pragnie, aby ich bliski został pochowany w swojej ulubionej sukience lub garniturze. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze jest taka możliwość. Choroba lub wypadek mogą spowodować, że kiedyś dobre i często noszone ubrania nie będą prezentować już się odpowiednio. Dlatego w naszym zakładzie pogrzebowym oferujemy odzież i galanterię żałobną.

Chłodnia Przasnysz

Dom pogrzebowy Drejka posiada również zaplecze w postaci chłodni. To właśnie tutaj przewozimy osoby zmarłe, które w tym miejscu będą oczekiwać na swoją ostatnią drogę. Własna chłodnia to duże ułatwienie organizacyjne, gdyż nie musimy korzystać z chłodni szpitalnych lub wynajmować owych pomieszczeń od pośredników. Wpływa to również na sprawniejszą realizację usług oraz niższe koszty organizacji pogrzebowej.

Własna chłodnia oraz prosektorium

Zakład pogrzebowy Drejka ma w swojej ofercie nowoczesne prosektorium oraz chłodnie. Jesteśmy dostępni dla wszystkich potrzebujących rodzin 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu

Przewiń do góry