Dom Pogrzebowy Krasne

Wszyscy mieszkańcy miejscowości Krasne mogą liczyć na otrzymanie fachowej pomocy w biurach naszego zakładu pogrzebowego przy ulicy Spółdzielczej 2. Pomożemy w wyborze odpowiednich akcesoriów, ustalimy z Państwem szczegóły pogrzebu oraz odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące uroczystości pogrzebowej. Zależy nam na tym, aby to ostatnie pożegnanie zostało zorganizowane zgodnie z państwa oczekiwaniami. Dlatego przejmujemy na siebie wszystkie formalności i realizujemy nasze usługi pogrzebowe Krasne z największym zaangażowaniem.

Zakład Usług Pogrzebowych Krasne

Uroczystości pogrzebowe organizujemy na cmentarzu parafialnym w Krasnem. Samodzielnie wykonujemy wszystkie prace cmentarne oraz dbamy o zapewnienie godnej oprawy muzycznej i florystycznej. Naszym celem jest organizacja godnych pożegnań, dlatego kierujemy się tradycyjnymi wartościami i szacunkiem wobec zmarłego i jego rodziny.

ul. Spółdzielcza 2, 06-408 Krasne

Zapraszamy do całodobowego kontaktu

Rodziny korzystające z naszych usług pogrzebowych z wielką chęcią dzielą się swoją opinią. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu pogrzebowego Drejka, która ma solidne poparcie wśród swoich klientów.

Przewiń do góry